До Дня Європи в Україні стартує творчий конкурс на тему європейської культури

До Дня Європи в Україні стартує творчий конкурс на тему європейської культури

В Україні започаткували Всеукраїнський конкурс до Дня Європи, який відзначають 9 травня. Організатор конкурсу — Національний фестиваль "Код нації".

Про це інформує пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Творчий конкурс проводять, щоб підвищити обізнаність серед дорослих українців та молоді про Європу, європейські цінності, її культурне, політичне й історичне надбання.

До участі у конкурсі приймають проєкти в п'яти номінаціях: образотворчі роботи, відеороботи, есе на тему "Україна — це Європа", музичні та декоративно-ужиткові роботи.

Заявки на конкурс можна подавати до 31 травня на сайті організаторів. Переможців оголосять 10 червня на офіційних сторінках Фестивалю в соцмережах.

Окрім цього, освітня платформа Фестивалю пропонує всім охочим перевірити свої знання про Європу, взявши участь у тестуванні. Реєстрація триватиме до 24 травня, а пройти опитування можна до 31 травня. Після складання тестів учасники отримають "Сертифікат знавця Європи".

Тогоріч Україна вперше за двадцять років долучилась до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

На початок