Київські правоохоронці викрили конвертцентр з мільйонним обігом

Київські правоохоронці викрили конвертцентр з мільйонним обігом

конвертцентр
Підозрюваний. Фото: Київська міська прокуратура

Директора приватного товариства підозрюють у відмиванні коштів на мільйони гривень.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Встановили, що в червні 2020 року чоловік зареєстрував на себе товариство. Однак займатися підприємницькою діяльністю він не планував.

"Підприємець" відкрив розрахункові рахунки, а також низку карткових рахунків на інші імена фізичних осіб. В подальшому клієнти "конвертаційного центру" перераховували кошти товариству.

"Надалі частину грошей відправляли на карткові рахунки фізичних осіб як повернення безвідсоткової фінансової допомоги. При цьому власники цих рахунків жодної фінансової допомоги товариству не надавали", — пояснюють в прокуратурі.

Київські правоохоронці викрили конвертцентр з мільйонним обігом
Печатки. Фото: Київська міська прокуратура

Протягом 2020-2021 років встановлені під час слідства люди зняли готівку в банкоматах на суму 10,3 млн гривень, які передали "підприємцю".

Усього на рахунки товариства надійшли кошти реального сектору економіки на суму 130 млн гривень. Зазначається, що жодних податків з них сплачено не було.

Чоловіка підозрюють у службовому підроблені та легалізації (відмиванні) майна, одержаного злочинним шляхом у великому розмірі (ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 209 ККУ). Йому обрали запобіжний захід у вигляді застави. Слідство у кримінальному провадженні ще триває.

На початок