Був центральним нападником: у Києві відбувся матч пам'яті про загиблого біля фунікулера підлітка

Був центральним нападником: у Києві відбувся матч пам'яті про загиблого біля фунікулера підлітка

Ексклюзивно
Матч пам'яті про загиблого Максима Матерухіна
Гравці команди "Зміна-Оболонь" у формі з зображенням загиблого Максима Матерухіна. Київ, 14 квітня 2024 року. Фото: Анна Самара/Суспільне

На стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся матч між юнацькими командами "Зміна-Оболонь" та "Арсенал Київ". Гру присвятили загиблому на станції фунікулера Максиму Матерухіну, адже юнак був гравцем команди "Зміна".

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Анна Самара.

Футболісти вийшли у формі з зображенням Максима. Матч розпочали з хвилини мовчання.

Як розповів тренер з футбольної школи "Зміна" Богдан Кулібабенко, юнак прийшов до команди приблизно три роки тому, був центральним нападником. Максим був добрим, спокійним і дисциплінованим.

Був центральним нападником: у Києві відбувся матч пам'яті загиблого біля фунікулера Максима Матерухіна
Матч між юнацькими командами "Зміна-Оболонь" — "Арсенал Київ" у пам'ять про Максима Матерухіна, Київ, 14 квітня 2024 року. Фото: Анна Самара/Суспільне
"Ми його неодноразово ставили в приклад на предмет дисципліни, порядку навіть по різних дрібницях. Всі його дуже поважали та цінували як друга, як колегу", — сказав тренер.

Колеги Максима Матерухіна по команді кажуть, що юнак був перспективним футболістом.

"Максим був доброю людиною, ніколи не ліз в конфлікти, мав добрі стосунки з усіма в команді. Він був перспективним гравцем, він міг вийти і підсилити гру", — розповів гравець команди "Зміна" Олександр Брітіков.

Що відомо про загибель підлітка на станції фунікулера в Києві

7 квітня 2024 року неповнолітній хлопець загинув на станції фунікулера через смертельну рану шиї. За словами очевидців, його штовхнув у вікно чоловік під час суперечки. Скло спричинило поріз, від якого юнак стік кров'ю за кілька хвилин ще до приїзду "швидкої".

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження, оскільки учасник конфлікту з підлітком служить водієм в Управлінні державної охорони. Згодом військовослужбовцю повідомили про підозру в умисному вбивстві.

Також у ДБР спростували інформацію про те, що підозрюваний у вбивстві підлітка на станції фунікулера був їхнім колишнім працівником. Під час трагедії військовий не був при виконанні службових обов'язків. Також він перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Загиблим виявився Максим Матерухін, який навчався в 10-А класі в столичній школі №36. Семеро підлітків, які були свідками трагічного інциденту, зараз дають свідчення.

Печерський районний суд Києва на засіданні 9 квітня обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві підлітка на станції фунікулера. Спіробітник УДО перебуватиме під вартою до 5 червня без альтернативи застави.

10 квітня у Києві попрощалися з 16-річним школярем Максимом Матерухіним. Провести хлопця в останню путь на Берковецьке кладовище прийшли родичі, друзі та знайомі.

На початок