Креативні майстерні для підлітків: столичний музей Ханенків оголосив набір

Креативні майстерні для підлітків: столичний музей Ханенків оголосив набір

Креативні майстерні для підлітків: столичний музей Ханенків оголосив набір
Музей Ханенків у Києві. Фото: Музей Ханенків/Facebook

Музей Ханенків спільно з культурно-освітньою ініціативою "Без пробілів" запрошує підлітків від 14 до 18 років долучитися до креативних майстерень, які діятимуть з 13 квітня до 15 червня в Києві.

Про це інформує офіційний портал Києва.

Зазначається, що проєкт триватиме 10 тижнів і включатиме чотири майстерні: креативного письма, плаката, перформансу й аудіоперформансу.

"Ми шукаємо підлітків, готових створити власні мистецькі проєкти в музейному просторі. Тих, хто прагне досліджувати себе і світ через творчість та шукає способи говорити про найважливіше. Тих, кому потрібна спільнота, а також простір для розвитку і набуття нових мистецьких досвідів", — прокоментувала кураторка Майстерні креативного письма Юлія Конопляна.

Результати роботи підлітків у майстернях — зіни, плакати, серію перформансів і аудіоперформансів — презентують на виставці в Музеї Ханенків у червні.

Детальніша інформація та реєстрація для участі у проєкті за посиланням.

Що відомо про Музей Ханенків

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків — музей світового мистецтва, що презентує найзначніші в Україні колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу. Музей заснували в 1919 році. Основа колекції музею — художнє зібрання Богдана та Варвари Ханенків, українських колекціонерів та благодійників кінця XIX — початку XX століття.

Фонди музею налічують понад 25 тисяч предметів.

Колекція музею охоплює оригінальні твори живопису європейських майстрів, як-от: Пітера Пауля Рубенса, Джентіле Белліні, Хуана Сурбарана, Жака-Луї Давіда, Франсуа Буше. Є збірки скульптури та прикладного мистецтва Європи, колекції красного й ужиткового мистецтва Ірану, Тибету, Китаю та Японії, невеликі збірки мистецтва давніх Єгипту, Греції та Риму.

На початок