Київ надасть допомогу містам, що постраждали від масованої атаки РФ 22 березня — Кличко

Київ надасть допомогу містам, що постраждали від масованої атаки РФ 22 березня — Кличко

Кличко: Київ допоможе Харкову і Запоріжжю, які постраждали від атаки РФ 22 березня 2024 р
Київ допоможе Харкову і Запоріжжю, які постраждали від атаки РФ 22 березня 2024 р. Міський голова Києва Віталій Кличко. Фото: КМДА

Київ допоможе містам, що найбільше постраждали від російської атаки вночі 22 березня. Насамперед, обговорюється можливість надання підтримки Харкову та Запоріжжю.

Про це написав у Telegram міський голова Києва Віталій Кличко.

Він повідомив, що вже спілкувався очільниками цих міст і запропонував допомогу. Нині адміністрації обласних центрів формулюють список найзатребуваніших речей. Столиця оперативно відправить усе, що зможе, пообіцяв Кличко.

Віталій Кличко, який також очолює Асоціацію міст України, зауважив, що ця організація також консулідує зусилля для допомоги містам й селищам, що постраждали від останньої ракетно-дронової атаки РФ.

"Визначаємо, що потрібно іншим постраждалим від атаки громадам. Та те, чим можуть допомогти інші громади", — зазначив Кличко.

Що відомо про одну з найпотужніших повітряних атак військ РФ по Україні

Уночі та вранці 22 березня 2024 року російські війська завдали комбінованого удару по українських містах із застосуванням ударних дронів, балістичних та крилатих ракет. Вибухи пролунали у Харкові, Дніпрі, Полтаві, Кривому Розі, Запоріжжі, Кропивницькому, на Хмельниччині, Вінниччині, Одещині, Львівщині та в Івано-Франківській області. Повідомляється про влучання по об’єктах інфраструктури.

Унаслідок удару є загиблі і поранені, спостерігаються проблеми з водо- та електропостачанням. Через атаку окупована Запорізька атомна електростанція тимчасово втратила підключення до однієї з ліній живлення. Окрім того, РФ вдарила по Дніпровській гідроелектростанції. За словами президента Володимира Зеленського, російські війська застосували понад 60 "шахедів" та майже 90 ракет різних типів.

Обʼєкти "Нафтогазу" також потрапили під удар росіян 22 березня. Є локальні пошкодження газопроводів та знеструмлення об'єктів.

На початок