Пожежа в приміщенні елеватора: на Київщині рятувальники провели тактичні навчання

Пожежа в приміщенні елеватора: на Київщині рятувальники провели тактичні навчання

Пожежа в приміщенні елеватора: на Київщині рятувальники провели тактичні навчання
Тренування рятувальників. Фото: ГУ ДСНС Київщини/Telegram

На Київщині провели пожежно-тактичне навчання. На території одного з сільськогосподарських підприємств Білоцерківського району рятувальники та добровільна пожежна команда гасили умовну пожежу.

Про це повідомляє у Telegram пресслужба Головного управління Державної служби із надзвичайних ситуацій Київської області.

Зазначається, що головна мета таких навчань — зокрема, досконало вивчити споруду в оперативно-тактичному відношенні. Також під час тренувань планується взаємодія із місцевим підрозділом добровільної пожежної дружини.

київщина
Тренування рятувальників. Фото: ГУ ДСНС Київщини/Telegram

У ДСНС поінформували, що за задумом, після повідомлення про умовну пожежу в приміщенні елеватора, на ліквідацію першими прибувають фахівці добровільної пожежної команди об'єкту. Саме вони до приїзду рятувальників стримують вогонь та розпочинають пошук потерпілих.

київщина
Тренування рятувальників. Фото: ГУ ДСНС Київщини/Telegram

За легендою "пожежа вирує" на площі орієнтовно 150 кв.м. Також із одного із силосів елеватора висипається та горить зерно у верхньому шарі насипу.

київщина
Тренування рятувальників. Фото: ГУ ДСНС Київщини/Telegram

"Ланками за допомогою рятувальних нош врятовано трьох потерпілих, які передані медичним працівникам. Один працівник знаходиться на даху елеватора у зв'язку з шоковим станом та сильним задимленням самостійно покинути елеватор не в змозі, потрібна допомога автодрабини", — розповіли про ситуацію у ДСНС.

У відомстві поінформували, що до проведення навчань від було залучено 38 чоловік особового складу та 8 одиниць спецтехніки.

Що відомо про тренування в умовах війського стану у Києві та області

У Києві підрозділи угруповання сил та засобів оборони протягом трьох днів брали участь у військових навчаннях. Тенування відбувалося у Дарницькому районі. Їхня мета — нарощування бойових спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції.

Також у місті провели штабні тренування сил цивільного захисту, аби відпрацювати дії на випадок надзвичайної ситуації з можливим радіаційним забрудненням.

У столиці та області пройшли військові навчання, під час яких відпрацьовували практичні дії особового складу, техніки та озброєння. Жителів попереджали про переміщення особового складу та рух важкої техніки.

Угрупування сил і засобів оборони Києва проводили військові навчання, за сценарієм: загарбники проводили наступальну операцію з північного напрямку.

В Ірпені екстрені служби перевіряли координацію та послідовність своїх дій під час надзвичайної ситуації. За сценарієм: ракета влучила у житловий будинок, є постраждалі.

У Макарівській громаді організовували тренування підрозділів сил оборони. У зв'язку з проведенням військових маневрів в області, жителів попереджали про звуки вибухів та пострілів стрілецької зброї.

У Вишгородського районі провели командно-штабні навчання із органами управління та силами цивільного захисту. Їхня мета — вдосконалити злагодженість та оперативність в роботі сил цивільного захисту під час ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій. Також відпрацьовувалися оповіщення та евакуація населення.

Прикордонники та підрозділи ЗСУ також провели спільні навчання контрдиверсійної боротьби на Київському напрямку, зокрема, в Чорнобильській зоні. За легендою навчань диверсійно-розвідувальна група намагається перетнути держкордон, але її помітив спостережний пост.

На початок