На Київщині засудили торговця контрафактними цигарками

На Київщині засудили торговця контрафактними цигарками

На Київщині засудили торговця контрафактними цигарками
Вилучені контрафактні тютюнові вироби. Фото: БЕБ

Територіальне управління Бюро економічної безпеки у Київській області викрило жителя Київщини. За торгівлю незаконно виготовленими тютюновими виробами суд виніс чоловіку обвинувальний вирок.

Про це повідомила пресслужба відомства.

Зазначається, що чоловік організував постачання незаконно виготовлених тютюнових виробів без марок акцизного податку на територію Київської області. Фальсифіковану продукцію продавав через пункти роздрібної торгівлі, зокрема, в Обухові та Білій Церкві.

"За результатами обшуків за місцями зберігання та продажу з незаконного обігу вилучено електронки та сигарети на суму майже 7 млн гривень", — йдеться у повідомленні.

У БЕБ поінформували, що фігуранту повідомили про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.204Незаконне виготовлення, зберігання та збут підакцизних товарів Кримінального кодексу України. Суд виніс вирок — штраф в розмірі 6500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Напередодні на Київщині викрили групу громадян, яких підозрюють у організації нелегального продажу тютюнових виробів. Фальсифіковану продукцію продавали через мережу пунктів роздрібної торгівлі в Білій Церкві. Крім того, електронні сигарети продавали через соціальні мережі з доставкою по всій території України. Орієнтовна вартість вилученої підакцизної продукції становить понад 5,5 млн гривень.

Що відомо про виявлення нелегального алкоголю і тютюнової продукції на Київщині

Київська обласна прокуратура скерувала до суду звинувачення стосовно чоловіка, який продавав тютюнові вироби відомих брендів без акцизу. У нього вилучили понад 180 000 пачок тютюнових виробів. Вартість підакцизної продукції сягає 14,5 млн гривень

У Василькові правоохоронці вилучили 12 тисяч літрів підробленого алкоголю та 6,4 тисячі цигарок без акцизу. Фальсифікат виготовляли в приватному будинку, розливали у пластмасову тару і продавали великими партіями перевіреним клієнтам.

Також на Київщині вилучили контрафактний тютюн та алкоголь на понад 12 млн грн. Продукцію чоловіки завозили з Чернівецької до Київської області, де продавали її через мережу магазинів.

Ще правоохоронці вилучили контрафактних сигарет на понад 4 млн гривень. Продаж налагодила родина з Переяславщини. Разом вони продавали тютюнові вироби без марок акцизного податку через мережу роздрібної торгівлі. Вона нараховувала 7 торгових точок.

Київські митники в очищувачі повітря виявили схованку з сигаретами. Українець намагався переслати їх у міжнародному експрес-відправленні.

На початок