Київ переведе снігоприбиральну техніку на цілодобову роботу

Київ переведе снігоприбиральну техніку на цілодобову роботу

Київ переведе снігоприбиральну техніку на цілодобову роботу
. КМДА

Із 15 жовтня частина снігоприбиральної техніки перейде на цілодобове чергування у Києві, при цьому пісок і сіль цьогоріч майже не закуповувалися через теплу зиму минулого року.

"439 одиниць спецтехніки із 544, тобто 80%, вже повністю готові до роботи взимку. Інші 20% техніки поки що використовують в дорожньо-будівельних роботах. Із 1 листопада вся зимова спецтехніка та механізми чергуватимуть у цілодобовому режимі на випадок різкого погіршення погодних умов", — ідеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації у Telegram.

Згідно з ним, для обробки вулично-дорожньої мережі є 45,9 тисяч тонн солі та 33,8 тисяч тонн піску. Зазначається, що завдяки минулорічній теплій зимі посипальні матеріали майже не закуповувались.

У КМДА повідомили, що 5 спеціалізованих дорожніх метеостанцій вже змонтовані і розміщені на в’їздах до столиці з усіх напрямків. За даними нової смарт-системи визначатимуть тип і концентрацію необхідних посипальних матеріалів — рідкого розчину, солі, піщано-соляної суміші.

Що відомо

  • Кліматологи Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського за результатами спостережень повідомили, що метеорологічна зима 2019-2020 рр. до Києва так і не завітала.
  • За даними спостережень метеостанції цьогоріч останній місяць зими посів четверту позицію серед найтепліших із 1881 року.
На початок