З аеропорту "Бориспіль" вилетів пасажирський літак

З аеропорту "Бориспіль" вилетів пасажирський літак

Сьогодні, 19 грудня, з міжнародного аеропорту "Бориспіль" вилетів Boeing 777-300. Літак перегнали на зберігання в іншу країну за запитом української авіакомпанії Skyline Express.

Про це повідомила пресслужба летовища у Facebook.

За даними компанії, це був технічний перегін судна до аеропорту в Європі.

Пасажирів та вантажу на літаку не було. Рейс дотримувався вимог авіаційної безпеки, відповідно до директив, які діють на час воєнного стану, повідомили у пресслужбі.

З моменту закриття повітряного простору України 24 лютого 2022 року повітряні судна Skyline Express перебували на стоянці в аеропорту "Бориспіль" і проходили постійну технічну підтримку та обслуговування.

Від початку російського вторгнення це — четвертий виліт повітряного судна з цього аеропорту.

"Даний технічний перегін повітряного судна в Борисполі не лише сприяє тестуванню політики відновлення, але також є стратегічним кроком для українських авіакомпаній, допомагаючи їм знижувати витрати та покращувати шанси виживання в ускладненому авіаційному середовищі. Ця стратегічна ініціатива відкриває шлях до відновлення регулярних операцій, як тільки відповідна оцінка ризиків цього дозволить", — зазначили у пресслужбі аеропорту.

ЗМІ повідомляють із посиланням на дані онлайн-радара flightradar24, що авіалайнер компанії Skyline Express, раніше відомої як Azur Air Ukraine, вранці 19 грудня вилетів із Борисполя і за кілька годин приземлився у французькому аеропорту Тарб-Лурд-Піренеї. Цей аеродром використовується як база техобслуговування і тривалого зберігання повітряних суден.

Boeing 777-300ER надійшов в Україну наприкінці 2021 року після роботи у російській авіакомпанії Azur Air. Особливістю лайнера стала його місткість — він міг перевозити 531 пасажира, що є рекордним показником для авіації України. Літак до війни виконував туристичні рейси до відомих світових курортів.

На початок