Не на часі: у Вишневому поки не будуть ремонтувати старий кінотеатр

Не на часі: у Вишневому поки не будуть ремонтувати старий кінотеатр

У м. Вишневе скасували тендер на ремонт старого кінотеатру "Промінь" для потреб міськради
Збудований за радянських часів кінотеатр "Промінь", м. Вишневе, Київська область, 1 грудня 2020 р. Фото: Вишневе Портал/Facebook

У Вишневому на Київщині відмовились від ідеї відремонтувати старий кінотеатр "Промінь". Міська рада планувала реставрувати будівлю, щоб перенести туди частину адміністративних приміщень.

Про це повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

За його словами, в Бучанському районі провели виїзне засідання робочої групи "Прозорість та підзвітність". В її складі працюють представники правоохоронних та антикорупційних органів.

Робоча група вирішила, що використання 193 млн грн бюджетних коштів на будівництво фактично нової будівлі міської ради є недоцільним під час воєнного стану.

"Рекомендували Вишневій міській раді відмовитися від планів проведення реконструкції колишнього кінотеатру "Промінь" під громадську будівлю для розміщення адміністративних органів місцевого самоврядування та ЦНАПу", — зазначив Руслан Кравченко.

Він поінформував, що міськрада Вишневого вже розірвала договір підряду за цією закупівлею. Водночас очільник КОВА пообіцяв розв'язати проблему з забезпеченням міськради приміщенням. Нині орган самоврядування Вишневого базується в будівлі держустанови "Український дім фарфорово-фаянсової промисловості". Термін договору оренди сплив.

Голова КОВА ініціював проведення найближчим часом наради з представниками громади та Фонду держмайна, щоб урегулювати це питання.

Що відомо про скасування інших тендерів у Київській області

Київська ОДА не виділятиме 20 мільйонів грн на комп'ютерний томограф для онкодиспансеру після рекомендації правоохоронців. Вони помітили ризик закупівлі товару за завищеною ціною.

Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Київській області не допустило розтрати 5,2 млн грн на ремонті дороги в Бучанському районі. Правоохоронці з'ясували, що цей відрізок шляху вже двічі капітально ремонтували у 2020-2021 роках.

Прокуратура вимагає скасувати результати тендера на ремонт даху школи у Броварському районі. Із переможцем конкурсу уклали договір на 5,6 млн грн. Правоохоронці вважають, що в тендері були інші учасники, які пропонували зробити ремонт дешевше.

На початок