Ірпінь на Київщині відвідали американські посадовці: обіцяють долучитися до розбудови міста

Ірпінь на Київщині відвідали американські посадовці: обіцяють долучитися до розбудови міста

Ірпінь на Київщині відвідали американські посадовці
Ірпінь на Київщині відвідали американські посадовці. Фото: скріншот з відео О.Маркушина/Telegram

3 листопада 2023 року з візитом в Ірпені Київської області побували чотири посадовці зі штату Юта США: очільники міст Солт-Лейк-Сіті, Вайн'ярд Хейвен, Беара та керівник операційного офісу Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості штату.

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин у Telegram.

За його словами, американські посадовці самі ініціювали цю поїздку.

"Вони відвідали місця найбільших руйнувань в Ірпені та роботу всесвітньовідомого епатажного митця стріт-арту Бенксі. З’ясувалося, один з моїх американських колег його справжній шанувальник", — йдеться у дописі Маркушина.

Після зустрічі учасники делегації наголосили, що готові долучитися до життя Ірпінської громади й проєктів, які допоможуть її розвивати, розповів посадовець. Щоправда, про конкретні результати перемовин — не повідомив.

Сполучені Штати 3 листопада надали Україні новий пакет допомоги на загальну суму 425 мільйонів доларів. Новий пакет включає 125 мільйонів доларів для задоволення невідкладних бойових потреб України, а також 300 мільйонів доларів, які виділені з коштів Ініціативи сприяння безпеці України (USAI) для зміцнення протиповітряної оборони в довгостроковій перспективі.

На початок