Астронавт Скотт Келлі та співачка Барбара Стрейзанд передали "швидкі" для Київщини

Астронавт Скотт Келлі та співачка Барбара Стрейзанд передали "швидкі" для Київщини

Астронавт Скотт Келлі та співачка Барбара Стрейзанд передали "швидкі" для Київщини
. Автомобіль "швидкої", який придбали в межах ініціативи UNITED 24. Фото: Київська обласна рада

П'ять сучасних реанімобілів отримав Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у межах проєкту UNITED24.

Про це повідомляє Київська обласна рада.

Два авто надійшли від американського астронавта Скотта Келлі, один — від американської співачки та акторки Барбари Стрейзанд. Ще два "придбали за підтримки донорів усього світу".

новина
Фото: Київська обласна рада

Реанімобілі оснащені сучасним обладнанням за Міжнародними стандартами та протоколами. Це дефібрилятори, монітор для контролю стану хворого під час транспортування, вакуумні шини та матрац, апарат ШВЛ, кардіограф, капнограф, кисневі балони, засоби для інфузій, холодильник для зберігання медикаментів і льоду та інші необхідні засоби.

Незабаром "швидкі" розподілять між станціями екстреної медичної допомоги Київської області.

Що відомо про платформу UNITED24

5 травня 2022 року президент Володимир Зеленський оголосив, що Україна запускає глобальну ініціативу UNITED24. Перша її складова – онлайн-платформа для збору коштів на підтримку України. Фандрейзингова платформа United24 є так званим єдиним вікном для пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян з метою підтримки України, амбасадорами якої будуть відомі люди.

Українці та іноземці уже пожертвували понад 510 мільйонів гривень на безпілотники для Збройних сил України через платформу UNITED24. На ці гроші Україна придбала перший рятувальний гелікоптер за кошти.

У серпні минулого року до платформи долучилися люди зі 110 країн світу, а загальна сума благодійних внесків перетнула позначку 6 млрд грн.

На початок