Допомога від німецьких благодійників: Києву пообіцяли надати 100 тисяч євро

Допомога від німецьких благодійників: Києву пообіцяли надати 100 тисяч євро

Німецька компанія Fraport передасть Києву як благодійну допомогу 100 тисяч євро
Міський голова Києва Віталій Кличко поспілкувався онлайн з виконавчим директором компанії Fraport Штефаном Шульте. 6 вересня 2023 року. Фото: Віталій Кличко/Telegram

Компанія Fraport, яка володіє та управляє міжнародним аеропортом "Франкфурт" і є один з найбільших операторів аеропортів Європи, пообіцяла передати Києву 100 тисяч євро благодійної допомоги.

Про це повідомив Віталій Кличко у Telegram.

"Поспілкувався онлайн з виконавчим директором компанії Fraport Штефаном Шульте. Fraport — один з найбільших операторів аеропортів Європи. Подякував Німеччині за підтримку і допомогу, яку ми дуже цінуємо", — йдеться у дописі очільника столиці.

За його словами, компанія Fraport передасть Києву 100 000 євро благодійної допомоги. Обговорили й подальшу співпрацю.

"Зокрема, допомогу німецьких партнерів у майбутньому, післявоєнному відновленні й налагодженні роботи українських аеропортів. Зокрема, й муніципального аеропорту столиці "Київ" імені І. Сікорського", — сповістив Кличко.

Він також розповів, що запросив Штефана Шульте відвідати Київ.

За даними Мінфіну, від початку повномасштабного вторгнення уряд Німеччини надав фінансову допомогу у розмірі 1,55 млрд дол., левова частина фінансування була спрямована у формі грантів.

30 серпня Німеччина передала Україні черговий пакет військової допомоги. Що він включає

На початок