У Києві допомагатимуть ветеранам розвивати власний бізнес

У Києві допомагатимуть ветеранам розвивати власний бізнес

У Києві допомагатимуть ветеранам розвивати власний бізнес
. Учасник АТО готує піцу в піцерії в Києві, 4 грудня 2015. Фото: УНІАН

Столичний голова Віталій Кличко підписав Меморандум із громадською організацією "Асоціація підприємців-ветеранів АТО" для підтримки ветеранів у розвитку свого бізнесу в Києві.

Про це повідомляє КМДА.

Кияни-ветерани зможуть отримати необхідні знання для відкриття бізнесу, консультації щодо можливих джерел фінансування, юридичних питань.

"Асоціація цього року планує залучити та профінансувати їхній бізнес на загальну суму 10 мільйонів гривень. А до кінця 3-го кварталу 2024 року – 50 мільйонів гривень", — розповів міський голова.

Відкриття власного бізнесу може допомогти реалізуватись у цивільному житті, вважає ветеран АТО і очільник громадської організації Сергій Позняк.

"Після повернення з фронту військові шукають нові можливості для власного розвитку та професійної реалізації. На жаль, стикаються із труднощами у працевлаштуванні та пошуку роботи, яка б відповідала їхнім новим навичкам і досвіду", — зазначив він.

На його думку, така співпраця з містом стане значною підтримкою ветеранів, які мають підприємницький потенціал.

Що відомо про реабілітацію учасників бойових дій та цивільних у Києві

У Києві створять багатопрофільний реабілітаційний центр для військових. Рекомендації для його облаштування надав реабілітолог Адам Бадір, який втілював проєкти таких центрів в Ізраїлі, ОАЕ, Казахстані та інших країнах.

Також у столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

З реабілітацією ветеранів Києву допомагає Польща. У грудні 2022 року до польського міста Тарнув поїхала чергова група ветеранів із Києва та членів їхніх родин.

Копенгаген теж має досвід реабілітації військових і готовий допомагати в цьому Києву, а зі створенням Центру допоможе Братислава.

Національний музей народної архітектури та побуту України стане місцем психологічної реабілітації військових та їхніх родин.

"Український ветеранський фонд" запустив програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників. Можна отримати до 1 млн грн на розвиток власної справи.

На початок