У Бориспільському районі перевіряють витрату коштів на ремонт укриття в дитсадку

У Бориспільському районі перевіряють витрату коштів на ремонт укриття в дитсадку

Ремонт укриття зі збитками: підозрюють підрядника і чиновника відділу освіти на Київщині
Укриття у дитсадку на Київщині. Фото: Київська обласна прокуратура

На Київщині судитимуть посадовця відділу освіти однієї з міськрад та керівника будівельної фірми за розтрату бюджетних коштів на облаштуванні укриття. За даними правоохоронців, під час ремонту сховища в дитсадку привласнили понад 80 тис. грн.

Про це інформує Київська обласна прокуратура.

За даними слідства, підрядник уклав з відділом освіти однієї з міських рад Бориспільського району договір про ремонтні роботи у підвалі дитсадка. Його планували використовувати як найпростіше укриття. Відділ освіти перерахував гроші фірмі-підряднику за надані послуги.

Як вважають правоохоронці, до звітних документів були внесені неправдиві відомості про обсяг виконаних робіт і використання будматеріалів. Зокрема, дані про ремонт були завищені з метою привласнення грошей. Збитки становлять понад 86 тис. грн.

За зловживання службовим становищем і розтрату бюджетних коштів працівнику відділу освіти і директору товариства повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28Вчинення кримінального правопорушення групою осіб за попередньою змовою, ч. 4 ст. 191Розтрата та заволодіння чужим майном в умовах воєнного стану, ч. 1 ст. 366Службове підроблення КК України.

У разі доведення вини фігурантам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Що відомо про зловживання при відбудові чи реконструкції соціальних об'єктів на Київщині

Інспектора з технагляду одного з департаментів Київської ОДА та виконроба підозрюють у привласненні майже 80 тис. грн під час ремонту дитсадка в Макарові.

У Києві судитимуть чиновників Подільської РДА та підрядника, які привласнили кошти на благоустрій Андріївського узвозу та реконструкції дитсадка.

Прокурори Бориспільської прокуратури скерували до суду обвинувачення щодо директора компанії, якого підозрюють у привласненні понад 4 млн грн під час ремонту пологового будинку.

Привласнили 135 тис. грн бюджетних коштів під час ремонту ліцею в Макарові: викрили директора товариства та виконроба.

На початок