Шоумен Сергій Притула йде у мери Києва

Шоумен Сергій Притула йде у мери Києва

Шоумен Сергій Притула йде у мери Києва
. УНІАН

Шоумен, актор та волонтер Сергій Притула балотуватиметься у мери Києва від партії "Голос".

Про це він сам оголосив 11 серпня під час презентації команд партії на місцевих виборах.

"Я балотуюсь на посаду міського голови Києва. Я розумію, що нам з вами буде вкрай непросто, нам буде важко. Тому що одні будуть казати, що таким, як ми, не місце в політиці. Так, наче це справа для якоїсь касти обраних. Це маячня. Важливим є тільки те, чи готові ви брати на себе відповідальність перед громадою, дбати про суспільне благо чи ні", — сказав Притула.

Він додав, що у його команді 12 людей, але їхні імена поки не назвав. Також Притула сказав, якщо він стане міським головою столиці, то через рік йому ця посада не набридне і він не звільниться.

Хто такий Сергій Притула

Сергій Притула відомий як телеведучий, волонтер і громадський активіст. Народився у Збаражі на Тернопільщині. Свою кар'єру починав на радіо у Тернополі, гастролював з командами КВК Україною.

У 2004 році потрапив на телебачення. Працював телеведучим на різних українських телеканалах і виступав в українському Comedy Club як "Тернопільський Сірий". З 2008 по 2010 рік був актором, автором і співпродюсером скетч-шоу "Файна Юкрайна". Заснував гумористичний проєкт "Вар’яти".

Від початку російської агресії на Донбасі Притула почав допомагати українській армії. Він збирає матеріальну допомогу й купує для військових потреб автомобілі, ліки, безпілотники, прилади нічного бачення та іншу військову оптику.

Одружений вдруге, виховує сина й доньку, живе і працює в Києві.

На позачергових парламентських виборах у 2019 році балотувався до Ради за списком партії "Голос" під №30, але до парламенту не потрапив.

Що відомо

  • 11 червня засновник партії "Голос", народний депутат Святослав Вакарчук зареєстрував заяву про складання депутатських повноважень.
  • Співак став народним депутатам у серпні 2019 року. Він пройшов до парламенту під номером 1 партії "Голос", яку сам і заснував.
  • Рада не дозволила йому достроково скласти мандат, тому "Голос" позбавив Вакарчука депутатських повноважень.
  • У березні Святослав Вакарчук оголосив, що більше не очолюватиме партію "Голос".
  • Раніше він уже був народним депутатом, але також завчасно склав свій мандат.
  • Зокрема у 2007 році він став нардепом від блоку "Наша Україна - народна самооборона", протеза рік достроково припинив свої повноваження. За даними Ради, він пропустив 44% засідань парламенту та не подав жодного законопроєкту.
На початок