На Київщині тривають відновлювальні роботи після грозового фронту, який вирував у регіоні 26-27 липня. Світло повернули 192 600 клієнтам у 556 населених пунктах області. Роботи ускладнені великою кількістю руйнувань через падіння дерев.
Про це у Telegram повідомляє Київська обласна військова адміністрація.
Зазначається, що найбільше через негоду постраждали Таращанська, Рокитнянська, Сквирська та Узинська громади Білоцерківського району.
Для усунення наслідків негоди у Таращанській громаді залучили 7 ремонтних бригад, 6 — у Рокитнянській громаді. Тривають роботи з відновлення електропостачання.
У Ставищенській громаді пошкоджені покрівлі ремонтують 4 бригади. Відновлюють електропостачання та прибирають вулиці. Від повалених дерев розчищена проїжджа частина доріг.
Що відомо про наслідки несприятливих погодних умов на Київщині
Внаслідок негоди, яка вирувала з вечора 26 липня, у Київській області були знеструмлені 239 населених пунктів. Без світла залишилися майже 98 тисяч споживачів. З деяких будинків позривало покрівлю. Шквальний вітер також повалив дерева й електроопори, обірвані лінії електропередачі.
Станом на 28 липня На Київщині через негоду залишалися повністю або частково знеструмлені 113 населених пунктів. Енергетики повернули світло 157 400 клієнтам у 443 населених пунктах.
Через грозу та пориви вітру 20 липня найбільше постраждали Вишгородський, Білоцерківський, Бучанський, Обухівський і Фастівський райони Київської області.
Після грози 13 липня у Київській області 102 населені пункти були знеструмлені повністю або частково.
На Київщині 6 липня від зливи та сильного вітру повалилися дерева та частина жителів Бучі були без світла. У Борисполі від пориву вітру в одному із приміщень котельні впала труба.
У Сквирі 6 липня шквальний вітер зірвав дах зі спортивної школи. На ранок 7 липня енергетики відновили роботу 70 ліній електропередачі, 1820 трансформаторних підстанцій. Повернули світло понад 57 000 родин у 57 населених пунктах, що були знеструмлені повністю, та у 118, що відключались частково. Найбільше постраждали від негоди Бориспільський, Вишгородський та Бучанський регіони.