У Києві відбулися перші електронні земельні торги

У Києві відбулися перші електронні земельні торги

У Києві відбулися перші електронні земельні торги
Одна з ділянок у Києві, виставлена на електронні торги (ілюстративне). Фото: Департамент земельних ресурсів КМДА/Facebook

У Києві пройшли перші електронні земельні торги, за результатами яких кілька ділянок перейдуть в оренду. Про це повідомляє у Facebook Департамент земельних ресурсів КМДА.

Так, за підсумками першого аукціону в оренду передадуть три земельні ділянки в Деснянському районі. Їх використають для обслуговування паркінгів та автостоянок.

"Завдяки цьому до міського бюджету надходитиме 954 тис. грн на рік протягом 5 років, а стартова ціна лотів зросла більше, ніж удвічі", — зазначили у Департаменті земельних ресурсів.

У відомстві нагадали, що оголошені наступні 3 аукціони з продажу права власності на земельні ділянки. Електронні торги відбудуться 1 серпня. "У разі успішного проведення аукціонів мінімальні надходження до бюджету складуть 19,9 млн грн", — повідомили в Департаменті.

Що відомо про проведення електронних земельних торгів у Києві

На початку червня у КМДА заявили про намір цифровізувати сферу земельних відносин і анонсували у цьому зв’язку перші електронні земельні торги у столиці. На думку міської влади, такі аукціони зроблять сферу земельних відносин прозорішою, зменшать корупційні ризики і збільшить надходження до міського бюджету. На аукціон з оренди виставили перші 3 ділянки. У КМДА пообіцяли з часом розширювати список.

На початку липня на електронні торги з продажу права власності виставили 3 земельні ділянки. Перелік лотів на аукціон з оренди збільшився до 5 земельних ділянок.

На початок