Розбещував та продавав порнографію за кордон. Поліція викрила киянина

Розбещував та продавав порнографію за кордон. Поліція викрила киянина

Розбещував та продавав порнографію за кордон. Поліція викрила киянина
. Фото ілюстративне: Нацполіція України

Киянин надсилав 12-річний школярці порнографічні фото та вимагав у відповідь аналогічні зображення. Також під час досудового розслідування правоохоронці встановили ще понад 200 потерпілих малолітніх та неповнолітніх дівчат. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції Києва.

Слідство встановило, що навесні 2022 року 35-річний киянин надсилає порнографічний контент 12-річній киянці та вимагає від неї такі ж фото у відповідь. Під час обшуку його квартири поліцейські з’ясували, що це був не єдиний епізод.

"Ми виявили та вилучили більше 4 терабайтів дитячого порнографічного контенту на комп’ютері та флеш-носіях чоловіка. При подальшому відпрацюванні встановили 181 епізод його злочинної діяльності та більше 200 дівчаток віком від 10-ти до 17-ти років як з України, так і з іноземних країн, які потерпіли від дій фігуранта",— каже слідчий управління поліції Києва Дмитро Федорко.

Поліція з'ясувала, що підозрюваний знаходив дівчат у соціальних мережах та видаючи себе за їхніх однолітків спілкувався на сексуальні теми, виманював фотографії. Погрожував шантажем, вбивством чи зґвалтуванням. За деякими школярками стежив по дорозі зі школи додому у реальному житті.

Розбещував та продавав порнографію за кордон. Поліція викрила киянина
Затримання підозрюваного Фото: ГУ Нацполіції у Києві

"Дитячу порнографію він продавав за кордон та протягом тривалого часу такої діяльності отримав мільйонні прибутки. Наразі ми встановили одного з постійних іноземних "клієнтів", який купував у зловмисника дитячий порноконтент та двох його спільників, один з яких є громадянином РФ",— поінформував Федорко.

За його словами, правоохоронці розшукали та опитали 15 дівчат з різних областей України, які потерпіли від дій підозрюваного. Деякі з них зізнались, що намагалися вчинити самогубство, адже не витримували психологічного тиску, погроз та шантажу.

За ч. 1, 2 ст. 156Розбещення неповнолітніх, ч. 1, 2, 3, 4, 5 ст. 301Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, ч. 1, 2, 3, 4 ст. 301-1Одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження. підозрюваному загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

Що відомо про розслідування у Києві та області стосовно розбещення малолітніх та розповсюдження дитячої порнографії

У Дніпровському районі столиці правоохоронці викрили киянина, який розбещував малолітню дівчинку у соцмережі. Чоловік надсилав 10-річній школярці повідомлення, фото і відео сексуального характеру.

На Київщині затримали 38-річного жителя Одеської області, що створював порнографію, яку згодом розповсюджував у соцмережах. Підозрюваний завантажував дитячу порнографію, а потім надсилав їх співрозмовникам.

До 9 років позбавлення волі засудили 50-річного жителя з Українки на Київщині за виготовлення порнографічного контенту з дітьми. Відзнятий матеріал він продавав іноземцю за кордон.

На початок