Транспортна комісія Київради відхилила 4 петиції киян

Транспортна комісія Київради відхилила 4 петиції киян

Транспортна комісія Київради відхилила 4 петиції киян
Київська міська рада. УНІАН

Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами на засіданні в середу, 24 травня, відхилила чотири петиції, поданих киянами. Серед них — про заборону будівництва паркінгу на Прирічній.

Про це інформує спільнота "Пасажири Києва" у Facebook.

Петиції, які відхилила транспортна комісія Київради, стосувалися:

  • скасування заборони руху наземного громадського транспорту (автобусів, трамваїв, тролейбусів) під час повітряної тривоги;
  • внесення до переліку об’єктів культурної спадщини будівлю автобусного парку №7;
  • заборони будівництва нових транспортних розв'язок у Києві до закінчення спорудження Шулявського шляхопроводу;
  • створення парку "Прирічна" без будівництва паркінгу чи інших забудов.

Як зауважив активіст з групи "Пасажири Києва" Павло Постоєнко, під час розгляду питання про долю автобусного парку №7 голова комісії Олексій Окопний висловив думку, що цю будівлю варто спочатку відремонтувати, а вже потім розглядати питання про внесення її до об'єктів культурної спадщини.

Побудований у 1974 році автобусний парк не використовується з 2014 року, транспорт перевели до інших автопарків.

Водночас депутати транспортної комісії Київради висловилися на підтримку петиції про те, що Київ має бути інклюзивним містом. Авторка ініціативи Катерина Власенко закликає столичну владу розробити проєкт адаптації міської інфраструктури (пішохідні переходи, станції метро, зупинки) для людей з інвалідністю.

Що відомо про петицію проти будівництва паркінгу на Оболоні

На початку травня петиція про створення парку "Прирічна" набрала понад 6 тис. голосів. Активісти виступають за створення рекреаційної зони на Оболонському півострові і протестують проти будівництва паркінгу на вулиці Прирічна.

У КМДА повідомили, що на вулиці Прирічній на Оболоні збудують трирівневий паркінг на 720 автівок. Він слугуватиме як укриття.

Паркінг збудують у рамках облаштування великої рекреаційної зони, у яку увійде парк "Наталка", набережна та острів Оболонський.

На початок