Музей у Пирогові допоможе з психологічною реабілітацією військових та їх родин

Музей у Пирогові допоможе з психологічною реабілітацією військових та їх родин

Музей у Пирогові допоможе з психологічною реабілітацією військових та їх родин
. Фото: МКІП

Національний музей народної архітектури та побуту України стане місцем психологічної реабілітації військових та їхніх родин. Про це повідомляє МКІП.

Командування Об’єднаних Сил ЗСУ підписало з музеєм відповідний Меморандум про співпрацю.

"Ми робимо все можливе для того, щоб українські військові завжди відчували підтримку небайдужих та добрих людей", – зазначив командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Відповідно до ініціативи, учасників програми залучатимуть до широкого кола заходів музею: інтерактивних програм, лекцій, майстер-класів, квестів і екскурсій. Зокрема, їхньому емоційному розвантаженню сприятимуть традиційний пейзаж українського села та неурбанізований ландшафт.

Що відомо про реабілітацію учасників бойових дій у Києві

У Києві створять багатопрофільний реабілітаційний центр для військових. Рекомендації для його облаштування надав реабілітолог Адам Бадір, який втілював проєкти таких центрів в Ізраїлі, ОАЕ, Казахстані та інших країнах.

Також у столиці презентували модель відновлення психічного здоров’я для потерпілих під час війни.

З реабілітацією ветеранів Києву допомагає Польща. У грудні 2022 року до польського міста Тарнув поїхала чергова група ветеранів із Києва та членів їхніх родин.

Копенгаген теж має досвід реабілітації військових і готовий допомагати в цьому Києву.

До одного мільйона гривень на розвиток власної справи — "Український ветеранський фонд" запускає програму фінансування бізнесу ветеранів російсько-української війни, їхніх родичів та родичів загиблих захисників.

На початок