На 10 станціях метро в Києві відкриють другі вестибюлі

На 10 станціях метро в Києві відкриють другі вестибюлі

На 10 станціях метро в Києві відкриють другі вестибюлі
Станція синьої гілки київського метрополітену "Васильківська" 2 квітня, 2023 р. Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

КМВА ухвалило рішення відкрити орієнтовно з 14 травня тимчасово зачинені вестибюлі 10 станцій столичного метрополітену. Про це повідомила пресслужба відомства у Telegram.

Другі вестибюлі відкриють на станціях: "Чернігівська", "Лівобережна", "Нивки", "Святошин", "Героїв Дніпра", "Оболонь", "Контрактова площа", "Васильківська", "Харківська", "Позняки".

"Рішення узгоджено з Національної поліцією. Воно ухвалене задля комфортного пересування киян і гостей столиці метрополітеном. Також підземні станції продовжують цілодобово працювати як укриття для людей" — повідомив голова КМВА Сергій Попко.

Що відомо про роботу київського метрополітену під час війни

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну метро не курсувало та працювало як укриття. Згодом метро запрацювало, але поїзди рухалися з інтервалом 30-40 хв.

З 26 березня 2023 у Києві та області скоротили комендантську годину. Вона триває з 00:00 до 05:00 щодня. Разом з цим скороченням метро продовжило свою роботу на годину, до 23:00.

Усі станції київського метрополітену є на мапі у додатку "Київ Цифровий". Тепер можна переглядати графік роботи станцій, пересадки на інший транспорт і зберігати схему метро. Також доступний актуальний розклад руху поїздів.

46 підземних станцій столичного метро укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами, якими мешканці та гості Києва можуть скористатися під час повітряних тривог.

На початок