Київська митниця передала військовій частині ЗСУ понад 9 тонн будівельних матеріалів

Київська митниця передала військовій частині ЗСУ понад 9 тонн будівельних матеріалів

Київська митниця передала військовій частині ЗСУ понад 9 тонн будівельних матеріалів
. Будівельні матеріали, які передала митниця для ЗСУ Фото: Київська митниця/Facebook

Київська митниця передала на потреби військових однієї з військових частин Збройних сил України товари російського виробництва. Це 7,5 тонн утеплювача і 1,8 тонн шпаклівки. Вони зберігалися на одному зі складів. Про це у Facebook повідомляє пресслужба відомства.

Зазначається, що згідно із правовим режимом воєнного стану, митники передають на потреби Збройних Сил України товари, необхідні під час виконання бойових завдань. Це, зокрема, транспортні засоби, різні види оснащення та зброї.

"Але нашим захисникам у повсякденному користуванні потрібно багато речей, які, на перший погляд, не пов’язані з війною",— йдеться у повідомленні.

У митниці зауважили, що передані будівельні матеріали мають стати у нагоді для відновлення пошкодженого та будівництва нового майна.

Що відомо про діяльність Київської митниці

Київська митниця передала військовій частині ЗСУ три легкові автомобілі. Автівки були конфісковані в дохід держави згідно з відповідними постановами суду. Вцілому з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, відомство передало силам оборони чотири десятки транспортних засобів.

Київська митниця передала на потреби ЗСУ конфісковану систему широкосмугового інтернету Starlink. Її виявили в посилці, що надійшла зі США.

Київські митники вилучили автомобільні акумулятори, які намагалися ввезти в Україну, як товар для відновлення енергосистеми. Таким чином фірма хотіла уникнути сплати мита.

На Київській митниці службовий собака став на заваді спробам пересилання частин зброї у міжнародних посилках.

Столичні митники виявили у міжнародному поштовому відправленні старовинні знаряддя праці часів ХІІ-XІV століть. Їх намагалися доставити із Київської області до Сполучених штатів Америки.

Наконечник списа V-IVст. до н.е., який є культурною та історичною цінністю, намагалися вивезти за кордон. Його задекларували як інструмент і хотіли переправити до Великобританії.

Київська митниця запобігла незаконному вивезенню до Польщі 18 цінних старовинних монет, чотири з яких визнано культурною та історичною цінністю, а решта мають історичну цінність.

На початок