Реконструкція Шулявського шляхопроводу: які роботи виконають цьогоріч

Реконструкція Шулявського шляхопроводу: які роботи виконають цьогоріч

Реконструкція Шулявського шляхопроводу: які роботи виконають цьогоріч
Шулявський міст під час випробувань на міцність, грудень 2019 р. Сайт Віталія Кличка

У Києві у межах реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі до кінця 2023 року планується завершити ремонт підземного переходу. Також цьогоріч почнуться роботи з облаштування з’їздів на Берестейський проспект.

Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Руслан Кандибор.

За його словами, до кінця травня будуть завершені тендерні процедури щодо облаштування підземного переходу через Берестейський проспект.

Наразі основним питанням реконструкції транспортної розв’язки на перетині Берестейського проспекту з вулицею Вадима Гетьмана є будівництво з’їздів на проспект. Для цього необхідно знести цех № 5 колишнього заводу "Більшовик".

Директор Департаменту транспортної інфраструктури нагадав, що територіальна громада Києва викупила цю будівлю й оформила право власності. Тож із серпня цього року заплановано почати демонтаж споруди. Після знесення цеху № 5 почнуться роботи з облаштування з’їздів.

Загалом у 2023 році Департамент транспортної інфраструктури планує відновити ремонтні роботи, що були призупинені через повномасштабне вторгнення РФ.

Завершити основні роботи з реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі КМДА планує до кінця 2024 року.

Що відомо про реконструкцію Шулявського шляхопроводу

Київрада у грудні 2022 року внесла зміни до Програми економічного та соціального розвитку Києва. Ними передбачено, що у 2023 році в столиці продовжать будівництво на ділянках Київської кільцевої дороги, реконструкцію Шулявського шляхопроводу та розвиток метро. Фінансування робіт буде вдвічі меншим, ніж до війни.

Старий Шулявський міст частково обвалився 27 лютого 2017 року. Відкриття відреконструйованого шляхопроводу відбулось наприкінці грудня 2019 року. Підрядник надав гарантію на якість робіт – 50 років.

Довжина нового шляхопроводу становить 158 метрів, він має шість смуг. За оцінками фахівців, після реконструкції пропускна спроможність шляхопроводу збільшилася на 20%.

Читайте також

Недоцільно: фонтани на Майдані Незалежності у Києві працювати не будуть

На початок