Броварська громада позбавила УПЦ МП права користування землями

Броварська громада позбавила УПЦ МП права користування землями

Броварська громада позбавила УПЦ МП права користування землями
Ілюстративне. Суспільне Тернопіль

На Київщині Броварська міська рада ухвалила рішення щодо припинення договорів постійного користування земельними ділянками для церков УПЦ МП.

Про це повідомив заступник голови Броварської РДА Олексій Дорошенко у Facebook.

Мова про про 4 земельних ділянки, на яких розташовано 5 храмів. На початку російського вторгнення до ПЦУ належало лише 4 храми в Броварській громаді. Ще 11 парафій мали підпорядкування УПЦ.

"За рік все суттєво змінилося: в УПЦ залишилося лише 5 храмів, а громади ПЦУ володіють вже десятьма", — зазначив Дорошенко.

Також він додав, що 27 квітня одразу дві громади Броварського району приймають таке рішення, а саме Броварська та Березанська.

Що відомо про інші випадки розірвання договорів оренди з УПЦ МП

У Чернівцях УПЦ МП позбавили права користування 22 земельними ділянками у громаді. Таке рішення прийняли на сесії міськради 27 квітня.

27 квітня на засіданні Житомирської облради депутати підтримали звернення до вищих органів влади з проханням розірвати договори оренди із релігійними громадами УПЦ.

Робоча група при Тернопільській обласній раді збирає докази, які допоможуть розірвати з московським патріархатом договір оренди Почаївської лаври.

Читайте також

Киянин відправив закордон старовинну ікону під виглядом настінного декору

Знущався над жителями села на Київщині: військовий РФ отримав підозру

На початок