У Києві встановили антикорупційний артоб'єкт

У Києві встановили антикорупційний артоб'єкт

У Києві встановили антикорупційний артоб'єкт
Антикорупційна інсталяція на Контрактовій площі. Київ. 19 квітня 2023р. Фото: Глобальний договір ООН в Україні / Facebook

У Києві на Контрактовій площі з'явився артоб’єкт – антикорупційна рамка від Глобального договору ООН в Україні. Про це організація повідомляє у Facebook.

Інсталяція – це дзеркальна антикорупційна рамка, у якій кожна людина бачить своє відображення. Усередині об’єкт має форму лабіринту, який створює перешкоду для проходження через куб.

"Щоб викоренити корупцію раз і назавжди, ми маємо перестати її толерувати – у приватному житті, на роботі, на рівні держави. Пройти крізь рамку непросто, бо всередині вона має лабіринт. Так само й непросто дати відсіч корупції", – зазначають організатори.

Кожен охочий може зробити зробити фото на тлі антикорупційної інсталяції та доєднатися до флешмобу в соцмережах під хештегом #долаю_корупцію.

Глобальний договір ООН в Україні — це українська мережа найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів. Ініціатива Генерального секретаря ООН закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням цілей сталого розвитку та на основі 10 принципів у галузі прав людини, трудових відносин, захисту довкілля і боротьби з корупцією.

Читайте також

Вимагав "відкат" від підрядника: на Київщині затримали голову територіальної громади

На початок