Київська дитяча залізниця відкрила 70-й сезон руху поїздів

Київська дитяча залізниця відкрила 70-й сезон руху поїздів

Київська дитяча залізниця відкрила 70-й сезон руху поїздів
. Фото: Укрзалізниця / Telegram

У суботу, 15 квітня, Київська дитяча залізниця відкрила 70-й сезон руху поїздів. З цієї нагоди у Сирецькому парку відбулися концерт, освітньо-профорієнтаційний ярмарок та презентація навчальних закладів залізничного профілю, повідомляє у Telegram пресслужба АТ "Укрзалізниця".

Окрім того, працювали фотозони, відбувалися майстер-класи та урочисте нагородження юних залізничників, які закінчили теоретичне навчання з найвищими балами.

"У ці складні часи велика Укрзалізниця всім довела, що нас не подолати. Працююча мала залізниця в черговий раз це підтверджує. Лідерство та особистий приклад — це важливі складові для нашої спільної перемоги. Моє особисте завдання і завдання нашої команди — забезпечити безперебійну роботу Укрзалізниці та стале зростання. Задля здійснення ваших планів і мрій. Щоб професія залізничника залишалася прикладом для гордості й шани", — заявив голова правління Укрзалізниці Євген Лященко. Рух поїздів Київської дитячої залізниці здійснюватиметься у квітні, травні, вересні, жовтні по вихідних, а у червні, липні, серпні — з четверга по неділю. У суботу та неділю дитяча залізниця працюватиме з 10:30 до 18:50, а четвер та п'ятницю — з 11:10 до 17:10.

Київська дитяча залізниця розташована у Сирецькому парку за адресою: вул. Парково-Сирецька, 4.

Що відомо про Київську дитячу залізницю

У грудні минулого року Київська дитяча залізниця запустила "полярний експрес" на новорічно-різдвяний період.

Восени дитячу залізницю зачиняють на зиму. З нагоди закриття сезону для дітей влаштовують розіграші сувенірів.

2 серпня 2022 року Київська дитяча залізниця відзначила День народження. З нагоди свята у рейс відправили раритетний паровоз.

4 червня 2022 року дитяча залізниця у Києві розпочала 69 сезон руху поїздів, пасажирських перевезень та навчально-виробничої практики.

Київська дитяча залізниця розташована в Сирецькому парку (вул. Парково-Сирецька, 4), куди зручно доїхати київською кільцевою електричкою (виходити на станції "Сирець").

Читайте також

"Укрзалізниця" запустить додаткові поїзди до Великодня

На початок