Щоб не розмило остаточно: на Київщині укріплюють насип на тимчасовому переїзді

Щоб не розмило остаточно: на Київщині укріплюють насип на тимчасовому переїзді

Щоб не розмило остаточно: на Київщині укріплюють насип на тимчасовому переїзді
. Фото: Руслан Кравченко / Facebook

У селищі Іванків, що на Київщині, ліквідовують наслідки повені, під час якої розмило дамбу та затопило переправу до населеного пункту. На тимчасовому переїзді через річку Тетерів техніка укріплює насип, повідомив у Facebook голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Це дозволить не розмити остаточно найкоротший шлях сполучення населеного пункту з зовнішнім світом, а також, стримає стихію від подальшого нанесення збитків громаді та приватному майну мешканців Іванкова", — зазначив Кравченко.

За його словами, вживаються усі заходи для мінімізації подальших пошкоджень, щоб переправа через Тетерів була комфортною та безпечною.

Що відомо про весняне водопілля на Київщині

У селищі Іванків Вишгородського району Київської області 13 квітня внаслідок тривалих дощів розмило дамбу місцевого ставка. Вода впала у річку, підтопило дві вулиці.

У Києві та деяких районах Київщини можуть бути підтоплені дачні будинки та присадибні ділянки, які знаходяться поруч із берегом Дніпра. Це пов'язано із весняним водопіллям через Київську ГЕС, в Укргідрометцентрі оголосили ІІ рівень небезпеки – помаранчевий.

У деяких населених пунктах Вишгородського, Бучанського та Броварського районів фіксують підтоплення. Рятувальники ДСНС моніторять рівень водойм і надають допомогу населенню.

Читайте також

Через підвищений рівень водопілля є ризик підтоплень окремих територій Києва — Кличко

На початок