Весняне водопілля: яку частину Києва та довкола нього може підтопити

Весняне водопілля: яку частину Києва та довкола нього може підтопити

Весняне водопілля: яку частину Києва та довкола нього може підтопити
Ілюстративне. Фото: УНІАН

Цьогоріч водопілля буде більшим через значну кількість опадів. Проте очікуваний максимальний рівень не загрожує промисловим об’єктам і житловим масивам Києва, повідомили в КМДА.

За прогнозами синоптиків, протягом кінця квітня та початку травня очікуються рясні дощі. Ризик підтоплень існує для окремих територій приватної та садово-дачної забудови в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському та Дніпровському районах Києва.

Можливі часткові затоплення територій на таких дачних масивах: Воскресенські Сади, Русанівські Сади, Осокорки, Позняки, Вишеньки. Також в районі столичного Південного мосту, затоки Берковщина. Вірогідними є затоплення прируслових ділянок масиву Конча-Заспа.

В Укргідрометцентрі розрахували можливе підтоплення деяких пляжів та зон відпочинку, а також садово-дачних ділянок. Йдеться про села Осещина, Погреби, Хотянівка, Троєщина, Гнідин, Вишеньки та заплави Дніпра на півдні столиці.

Жителів цих територій та тих, хто проживає поряд з водоймами, просять врахувати прогнозовані дані та підготуватись до можливих підтоплень.

"Перенесіть найцінніші речі на верхні поверхи будівель або горища, вимкніть електрику/газ, усі побутові прилади, потурбуйтеся про тварин, тримайте напоготові документи та цінні речі. У випадку затоплення будьте готові до евакуації", — радять в адміністрації.

Рятувальники та житлово-комунальні служби Києва підготували відповідну техніку для роботи в умовах повені та підтоплень.

Читайте також

"Кури плавають, погріб повний води". На Київщині через сильні дощі розмило дамбу

На Великдень в Україні дощі — Укргідрометцентр

На початок