Прорив труби на столичному Печерську: скільки будинків без гарячого водопостачання

Прорив труби на столичному Печерську: скільки будинків без гарячого водопостачання

Прорив труби на столичному Печерську: скільки будинків без гарячого водопостачання
Комунальники почали ліквідацію пошкодження тепломережі на бул. Миколи Міхновського. Фото: Юлія Коршенко/Суспільне

На час ліквідації аварії на магістральному трубопроводі, що на бульварі Миколи Міхновського (раніше бул. Дружби народів), без гарячої води залишатимуться 4 житлових будинки. Ремонт планують завершити упродовж доби.

Про це Суспільному повідомили у пресслужбі комунального підприємства "Київтеплоенерго".

Раніше у відомстві зазначали, що технічні спеціалісти працюють над розробкою схеми перепідключення будинків, щоб мінімізувати відсутність гарячого водопостачання для мешканців району.

Одразу після повідомлення про витік води на проїжджу частину в районі метро "Дружби народів" фахівці "Київтеплоенерго" знизили тиск у трубопроводі і відключили ділянку від водопостачання. Таким чином пошкодження труби локалізували. Аварійні бригади почали ремонтні роботи. Завершити їх планують упродовж доби.

У "Київтеплоенерго" нагадли, що пошкоджений трубопровід діаметром 700 мм був введений в експлуатацію в 1961 році. Нині, за даними комунального підприємства, 80% теплових мереж у Києві вичерпали нормативний термін експлуатації і потребують заміни. З 2019 року "Київтеплоенерго" замінило близько 450 кілометрів мереж на найбільш аварійних ділянках. Замість старих прокладають нові, попередньо ізольовані, труби із запірною арматурою європейського зразка.

Інформацію про терміни відновлення послуг гарячого водопостачання можна отримати у Центральній диспетчерській службі з питань ЖКГ за номером 15-57 та (044) 500-1557 або на сайті "Київтеплоенерго".

Що відомо про аварію на тепломережі на столичному Печерську

У Києві зранку 10 квітня стався прорив труби на бульварі Миколи Міхновського (колишня назва — бульвар Дружби Народів). Через аварію деякі вулиці залило окропом, виникло ускладнення руху транспорту на бульварі Міхновського та вулиці Підвисоцького.

Читайте також

У Броварській громаді завершили опалювальний сезон

На початок