Перейти до основного змісту
Інклюзивність в метро: чому у вагонах не працюють або відсутні монітори

Інклюзивність в метро: чому у вагонах не працюють або відсутні монітори

Ексклюзивно
Інклюзивність в метро: чому у вагонах не працюють або відсутні монітори
Не працюючі монітори у вагоні метро Києва 8 квітня, 2023 року. Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

У київському метрополітені встановлені електронні інформаційні носії — монітори — які допомагають людям з порушенням слуху. Як стало відомо Суспільному, за візуалізацію у вагонах відповідає товариство з обмеженою відповідальністю "Транс-Медіа".

Монітори встановили за договором та призначені для надання рекламної та іншої інформації для пасажирів. Проте для забезпечення візуальної інформації для людей з порушенням слуху, КП "Київський метрополітен" уклало договір з ТОВ "Транс-Медіа" щодо виведення через монітори інформації про назви поточних та наступних станцій, напрямок слідування, пересадочні вузли тощо.

Читайте також: Готовий тунель, вигляд станцій та витрачені кошти: як відбувається будівництво метро на Виноградар під час війни

У ТзОВ "Трас-Медія" повідомили, що у 610 вагонах столичного метро встановлені 2 440 моніторів, на 48 станціях метро — 107 інформаційних відеостійок і на 24 станціях метро — 268 моніторів з функцією трансляції відліку часу до прибуття поїздів.

"Неполадки в роботі моніторів у вагонах можуть виникати через зношеність обладнання, або через певні технічні проблеми. У разі повідомлення про виникнення несправностей, ми реагуємо на них та проводимо ремонтні роботи, щоб забезпечити найкращу роботу інформаційної системи для пасажирів", — повідомили у відомстві.

Як повідомили Суспільному в КП "Київський метрополітен", наразі розповсюджувач реклами опрацьовує можливість встановлення додаткових моніторів у вагонах рухомого складу.

Що відомо про роботу метрополітену в період воєнного стану

З 26 березня у Києві та області скорочують комендантську годину. Тепер вона триватиме з 00:00 до 05:00 щодня. Разом з цим скороченням метро продовжує своє курсування на годину.

Усі станції київського метрополітену є на мапі у додатку "Київ Цифровий". Тепер можна переглядати графік роботи станцій, пересадки на інший транспорт і зберігати схему метро. Також доступний актуальний розклад руху поїздів.

46 підземних станцій столичного метро укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами, якими мешканці та гості Києва можуть скористатися під час повітряних тривог.

Читайте також

Питання інклюзивності та комфорту: у метро з'являться вагони із підсвіткою мапи станцій

Топ дня
Вибір редакції
На початок