Правоохоронці столичного метро врятували життя пасажиру

Правоохоронці столичного метро врятували життя пасажиру

Правоохоронці столичного метро врятували життя пасажиру
Службовці управління поліції метрополітену Анатолій Лука та Олександр Гармідер, які провели реанімаційні дії посажирові метро. Фото: Відділ комунікації поліції Києва

Двоє правоохоронців з управління поліції Київського метрополітену врятували життя одному з пасажирів. Поліцейські провели непритомному чоловікові серцево-легеневу реанімацію і підтримували стан потерпілого до приїзду медиків.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. Інцидент стався ввечері 4 квітня на одній із станцій метрополітену. Одному з пасажирів стало зле у вагоні поїзда, він знепритомнів і впав. Інші пасажири винесли потерпілого на платформу станції та передали його поліцейським, які негайно почали реанімаційні дії за допомогою дефібрилятора.

Правоохоронці Анатолій Лука та Олександр Гармідер проводили серцево-легеневу реанімацію до тих пір, поки чоловік не почав дихати самостійно, і підтримували його стан до приїзду швидкої медичної допомоги. Далі потерпілого передали лікарям. Як повідомили в поліції, наразі його життю ніщо не загрожує.

Читайте також

"Війна очима піротехніків ДСНС": відкрилась виставка на станції метро у Києві

На початок