На Оболоні облаштують трирівневий паркінг

На Оболоні облаштують трирівневий паркінг

На Оболоні облаштують трирівневий паркінг
. Суспільне

На вулиці Прирічній, у рамках облаштування великої рекреаційної зони на Оболоні, збудують трьохрівневий паркінг на 720 автівок. Як повідомили у КМДА, він слугуватиме й як укриття.

У відомстві зазначили, що паркінг буде підземно-наземним, як побудували в столичному зоопарку. Загальна площа складе 10 120 кв. м, площа приміщень подвійного використання – 2 360 кв. м. Проєкт передбачає створення безбар’єрного середовища, тобто облаштовані інклюзивні місця.

Паркінг збудують у рамках облаштування великої рекреаційної зони, у яку увійде парк "Наталка", набережна та острів Оболонський. Аби відвідувачі змогли залишити свої автівки та за потреби мали доступ до укриття.

На Оболоні облаштують трирівневий паркінг
Фото: Київська міська адміністрація

Що відомо про створення рекреаційної зона на Оболоні

Цього року київська влада презентує жителям та гостям столиці велику рекреаційну зону біля Оболонського мосту, який ще будується.

Загалом ця зона вміщуватиме: декілька спортивних зон, місця відпочинку, Оболонський міст та в перспективу ще додатковий пішохідний міст.

"На острові Оболонський територію облаштуємо зі збереженням флори і фауни. Також висадимо й нові дерева та кущі. Вже узгоджений дендропланТопографічна карта території, на якій зображено розташування вже існуючих зелених насаджень.. Відвідувачів радуватимуть і декоративні яблуні, рожева акація, бузок та газони, що квітнуть усе літо", — повідомив мер.

Будівництво відбувається за кошти меценатів та кошти Метрополії Великого Парижа.

Читайте також

У Києві планують облаштувати рекреаційну зону на Оболоні

На Галерному острові в Києві можуть побудувати ТРЦ та ЖК: реакція екологів

На початок