Місто-побратим Гамбург продовжить підтримувати Київ: Кличко розповів, як саме

Місто-побратим Гамбург продовжить підтримувати Київ: Кличко розповів, як саме

Місто-побратим Гамбург продовжить підтримувати Київ: Кличко розповів, як саме
. Фото: Віталій Кличко/Facebook

Гамбург допомагатиме Києву як у нинішніх найгостріших потребах, так і в майбутній відбудові. Про це йшлося під час зустрічі міського голови Києва Віталія Кличка з мером німецького міста Петером Ченчером. Обговорювали, зокрема, надання західними партнерами автобусів і засобів зв’язку для української столиці.

Про це Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, німецькі партнери вже передали Києву 3 міських автобуси.

"Українська столиця потребує збільшення рухомого складу міського транспорту та спецтранспорту для комунальних служб. І будемо вдячні за подальшу таку допомогу", — написав міський голова.

Мери двох міст також обговорили допомогу в забезпеченні Києва системами зв’язку для станцій "швидкої допомоги", рятувальників, комунальних служб. Як пояснив Кличко, столиця потребує обладнання для нової системи оголошення про повітряні тривоги, яку вже почали встановлювати у деяких районах. Прикладом слугує система оповіщення Німеччини. Щоб її розвивати, Києву необхідно більше приладів, які працюватимуть автономно, у разі відсутності світла.

Віталій Кличко подякував за підтримку та допомогу Гамбурга українській столиці.

Що відомо про надання міжнародної гуманітарної допомоги Києву у вигляді спецавто

З перших днів повномасштабної агресії Росії проти України, Київ отримує допомогу від міст-партнерів. Так, із березня 2022 року столиці передали 36 пожежних авто. Зокрема, у липні минулого року Київ отримав 12 пожежних і пожежно-рятувальних автомобілів і 7 карет швидкої допомоги від німецьких і польських партнерів та рятувальне спорядження зі Швейцарії.

У жовтні від німецьких та українських партнерів Київ отримав пожежне авто та два реанімобілі. Напередодні Нового року мер Кличко передав рятувальникам сучасний автомобіль для пінного гасіння пожеж, отриманий німецьких та польських друзів.

У серпні 2022 року мер Києва Віталій Кличко передав комунальним підприємствам 19 автобусів і 3 сміттєвози, які місто отримало від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена.

У березні до столиці надійшла перша партія броньованих автомобілів швидкої допомоги від британської фабрики "O&H Venari". Спецтранспорт передадуть на потреби ЗСУ. Раніше 2 пожежних авто Київ передав Харкову, який зазнає постійних обстрілів.

Читайте також

Київ отримав чотири нові пожежні машини від іноземних партнерів

Розвиватимуть інфраструктуру та IT-сферу: Київ співпрацюватиме зі столицею Тайваню

На початок