Під Києвом затримали двох прихильників РФ, один з яких священник УПЦ МП

Під Києвом затримали двох прихильників РФ, один з яких священник УПЦ МП

Під Києвом затримали двох прихильників РФ, один з яких священник УПЦ МП
. Фото: ДПСУ

На в'їзді до Києва прикордонники затримали двох прихильників РФ, один з яких виявився священником УПЦ МП. Про це повідомляє ДПСУ.

Один з чоловіків 1969 р.н. виявився священником УПЦ МП. Він народився у Росії, проте тривалий час проживає в Україні.

"Він ховав від прикордонників свій закордонний паспорт через відмітки про перетин кордону РФ. У його мобільному телефоні були номери операторів країни-агресорки, листування проросійського характеру та запити про пошук інформації щодо виїзду до РФ", — йдеться в повідомленні.

Прикордонники додали, що священник в листуванні бідкається, що "його син, на жаль, від діда українцем себе відчуває, Росія для нього не місце… на жаль".

Під час перевірки в уродженця Луганщини 1985 р.н. виявили інформацію антиукраїнської спрямованості. А в галереї мобільного телефону чоловік зберігав відеоматеріали з концерту на підтримку РФ. Обох чоловіків направили до співробітників СБУ.

Що відомо про інші випадки затримання священників

Священник московського патріархату співпрацював з російськими військовими під час окупації Київщини. Його затримали на в'їзді до Києва.

Також дорогою до столиці прикордонники затримали священника з тісними московськими зв’язками та недійсним українським паспортом.

Наприкінці березня прикордонники зупинили на в'їзді до Києва нетверезого священника УПЦ МП без водійського посвідчення.

Читайте також

На початок