У столиці дещо знизився рівень захворювання на COVID-19

У столиці дещо знизився рівень захворювання на COVID-19

У столиці дещо знизився рівень захворювання на COVID-19
. Тест на коронавірус. Фото: pexels.com

У Києві за тиждень з 27 березня по 2 квітня виявили 1234 факти захворювання на коронавірус. Це на 59 випадків менше, ніж за попередній період. Госпіталізовані 137 пацієнтів. Від ускладнень COVID-19 п’ятеро людей померли.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації.

Серед пацієнтів з діагнозом коронавірус: 774 жінки віком від 18 до 94 років та 460 чоловіків, найстаршому — 91 рік. Крім того, занедужали 133 дитини, серед них двоє немовлят віком до трьох тижнів. Також захворіли 29 медичних працівників.

Найбільше випадків захворювання зареєстрували в Деснянському районі – 242, у Дарницькому – 212, у Дніпровському – 144. Одужали минулого тижня 1159 людей.

Усього за період пандемії у столиці зафіксовано понад 514 тисяч випадків захворювання на СОVІD-19, зафіксовано 9465 смертей від коронавірусу. Загалом хворобу подолали 502 782 мешканці столиці.

У Департаменті охорони здоров’я нагадують, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби є вакцинація. Отримати щеплення можна у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ "Gulliver", "River Mall", ТРЦ "Універмаг "Україна", ТРЦ "SilverBreeze". Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію колективів.

Що відомо про ситуацію із захворюванням на грип і коронавірус в Києві та області

У Києві протягом 20-26 березня захворіли майже 14 тисяч містян на грип та ГРВІ. Проте рівень захворюваності залишається нижчим епідемічного порогу. Також за попередній тиждень виявили коронавірус у 1293 людей.

У столиці з 13 по 20 березня зареєстровано 14 159 нових випадків захворювання на грип та ГРВІ.

На Київщині з початку вакцинальної кампанії майже 2 млн людей щепилися від COVID-19. Це третій показник серед інших областей України.

В Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусі, продовжили до 30 квітня 2023 року.

Читайте також

Як в Україні змінилось ставлення до вакцинації. Розповідає експерт з питань імунопрофілактики

На початок