Київська митниця передала три автівки для ЗСУ

Київська митниця передала три автівки для ЗСУ

Київська митниця передала три автівки для ЗСУ
. Авто, конфісковане на Київській митниці, передадуть на потреби ЗСУ Фото: Київська митниця/Facebook

Київська митниця, керуючись правовим режимом воєнного стану, передала військовій частині Збройних сил України три легкові автомобілі. Про це повідомили у пресслужбі відомства у Facebook.

Зазначається, що автівки були конфісковані в дохід держави згідно з відповідними постановами суду. Справи заводилися стосовно порушення митних правил.

"Після рішення суду транспортні засоби знаходилися в Київській митниці. Тепер же, автомобілі стануть в нагоді нашим захисниками при виконанні завдань в цей надскладний час",— йдеться у повідомленні.

Митники зауважили, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, відомство передало силам оборони чотири десятки транспортних засобів.

Що відомо про діяльність Київської митниці

Київські митники вилучили автомобільні акумулятори, які намагалися ввезти в Україну, як товар для відновлення енергосистеми. Таким чином фірма хотіла уникнути сплати мита.

На Київській митниці службовий собака став на заваді спробам пересилання частин зброї у міжнародних посилках.

У двох міжнародних поштових відправленнях з Казахстану на Київській митниці виявили 5 тисяч капсул для схуднення з вмістом психотропної речовини. Препарати прямували від одного відправника з міста Астана до Києва та Чернівців.

Столичні митники виявили у міжнародному поштовому відправленні старовинні знаряддя праці часів ХІІ-XІV століть. Їх намагалися доставити із Київської області до Сполучених штатів Америки.

Наконечник списа V-IVст. до н.е., який є культурною та історичною цінністю, намагалися вивезти за кордон. Його задекларували як інструмент і хотіли переправити до Великобританії.

Київські митники не допустили вивезення за кордон археологічних артефактів часів Русі IX-XIV століть. Елементи давньої зброї — 8 залізних наконечників стріл — виявили в поштовому відправленні без жодних дозвільних документів. Посилка прямувала з Києва до США

Київська митниця запобігла незаконному вивезенню до Польщі 18 цінних старовинних монет, чотири з яких визнано культурною та історичною цінністю, а решта мають історичну цінність.

Київські митники запобігли вивезенню з України старожитностей віком до 300 років. Археологічні знахідки часів пізнього середньовіччя пересилалися як запчастини до сільгосптехніки.

Київська митниця передала на потреби ЗСУ конфісковану систему широкосмугового інтернету Starlink. Її виявили в посилці, що надійшла зі США.

Читайте також

Сигарети в очищувачі для повітря: київські митники виявили схованку

Київські митники вилучили Біблію, надруковану у 1819 році

На початок