У Києві планують облаштувати рекреаційну зону на Оболоні

У Києві планують облаштувати рекреаційну зону на Оболоні

У Києві планують облаштувати рекреаційну зону на Оболоні
. Фото: System Capital Management / Facebook

Цього року київська влада презентує жителям та гостям столиці велику рекреаційну зону біля Оболонського мосту, який ще будується. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Загалом ця зона вміщуватиме: декілька спортивних зон, місця відпочинку, Оболонський міст та в перспективу ще додатковий пішохідний міст.

Також планується підземно-наземний паркінг, як в столичному зоопарку. Він буде об’єктом подвійного призначення, тобто використовуватиметься й як укриття під час повітряної тривоги.

Найновіша новина, новіша за нову новину
Рекреаційна зона біля Оболонського місту. Фото: Київська міська адміністрація

"На острові Оболонський територію облаштуємо зі збереженням флори і фауни. Також висадимо й нові дерева та кущі. Вже узгоджений дендропланТопографічна карта території, на якій зображено розташування вже існуючих зелених насаджень. Відвідувачів радуватимуть і декоративні яблуні, рожева акація, бузок та газони, що квітнуть усе літо", — повідомив мер.

Будівництво відбувається за кошти меценатів та кошти Метрополії Великого Парижа.

Що відомо про будівництво моста на Оболоні

З 2020 року триває будівництво Оболонського моста коштами меценатів. Гроші з міського бюджету не залучаються, заявив мер Києва Віталій Кличко.

На початку 2023 року вже були встановлені 3 опори мосту і розпочали встановлення четвертої, останньої.

Ширина пішохідного об'єкту буде 4 м, довжина – 164 м. Міст буде комфортним для пересування маломобільних груп населення. Проходу маломірних суден до затоки Оболонь об'єкт не заважатиме.

Для побудови мосту виготовили майже 300 тонн металу на "Азовсталі". Його встигли зробити й вивезти з комбінату напередодні повномасштабного вторгнення.

Цей міст з’єднає Оболонський острів і парк "Наталка" біля Оболонської Набережної.

Читайте також

На покращення інфраструктури Києва виділили понад 19 млрд грн. Як розподілили кошти

На початок