Через негоду у Києві та області аварійні вимкнення світла

Через негоду у Києві та області аварійні вимкнення світла

Через негоду у Києві та області аварійні вимкнення світла
. Фото: ДТЕК Київські регіональні електромережі

Через погіршення погодних умов у Києві та області запровадили аварійні вимкнення світла. Найбільше без електроенергії споживачі у Вишгородському, Києво-Святошинському та Васильківському енерговузлах. Про це повідомили в Київській ОВА з посиланням на ДТЕК.

У відомстві зауважили, що наразі знеструмлено близько 60 населених пунктів, які постраждали від негоди. Пошкодженими залишаються 62 лінії 6-10 кВ та понад тисячу трансформаторних підстанцій. Без світла — понад 30 тисяч клієнтів. До робіт залучено 108 бригад.

У разі відсутності електроенергії повідомте про це в ДТЕК Київські регіональні електромережі.

У столиці теж ввели екстрені вимкнення. Вони діють в Шевченківському, Солом’янському, Святошинському, Голосіївському, Печерському, Подільському, Дарницькому та Дніпровському районах, повідомили КМВА у Telegram.

Згодом у відомстві додали, що у частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів Києва відбуваються відключення згідно з стабілізаційними графіками.

Що відомо про ситуацію в енергосистемі Києва та Київщини

Найближчі 6 місяців в енергосистемі буде достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів, повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.

Протягом кількох тижнів "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Тож планові відключення у Києві та області не застосовували.

На Київщині частково вимикають світло через плановий ремонт електромереж після російських атак. Тому в деяких населених пунктах немає світла.

Читайте також

У Києві дорожники та рятувальники долають наслідки негоди

На початок