На Київщині частково вимикатимуть світло. Де саме

На Київщині частково вимикатимуть світло. Де саме

На Київщині частково вимикатимуть світло. Де саме
Спеціалісти лагодять лінії електропередач. Електромережі. Фото: УНІАН

У місті Фастів та смт Борова Фастівського району Київщини 27 березня частково не буде світла, повідомили у міській раді. Як зазначили в ДТЕК, вимкнення будуть через плановий ремонт електромереж.

27 березня з 09:00 до 16:00 у Фастові не буде світла на вулицях Житомирська та Бишівська.

У селищі Борова з 09:00 до 18:00 не буде електроенергії на таких вулицях: Федора Черника, Новофастівській, Фастівській, Червоних Троянд, Бойка, Поповича, Польовій, О. Гончара, Буйка, Вишневій, Набережній, Миру, Козацької слави та Вокзальній.

Також не буде світла на провулках Федора Черника, Новофастівському та Михайлівського Тупика.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

17 березня у Києві та області частково були застосовані стабілізаційні відключення електроенергії. Увечері того ж дня електропостачання для всіх жителів столиці та області відновили.

16 березня у Києві та області теж були частково застосовані графіки погодинних вимкнень електрики через пошкодження енергосистеми.

14 березня у Києві та області були частково запроваджені стабілізаційні відключення світла. Проте вже ввечері вони були скасовані.

Протягом кількох тижнів "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Тож планові відключення у Києві та області не застосовували.

Читайте також

На Київщині можливі перебої зі світлом. Яка причина

На початок