У Києві побільшало підтверджених випадків COVID-19

У Києві побільшало підтверджених випадків COVID-19

У Києві побільшало підтверджених випадків COVID-19
. Фото: pixabay.com

У Києві зріс рівень захворюваності на COVID-19. З 10 до 16 березня зареєстровано 1652 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу. Це на 384 більше, ніж за попередній період.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Серед інфікованих коронавірусом — 662 чоловіки, 990 жінок та 190 дітей, найменшому з яких виповнилося лише 8 днів.

Директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург зазначила, що для медиків такі цифри є результатом легковажного ставлення киян до свого здоров’я та здоров’я близьких. "Майже немає людей у масках, ніхто не дотримується дистанції, не всі прикривають носа та рота, коли кашляють і чхають", – зазначила Валентина Гінзбург.

Очільниця Департаменту додала, що найефективнішим захистом від COVID-19 залишається вакцинація. Щеплення знижує ризики захворіти та зменшує загрозу розвитку тяжких форм коронавірусу. Насамперед, медики радять робити його людям літнього віку і тим, хто має хронічні захворювання.

Щеплення від COVID-19 у Києві проводяться у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Центри вакцинації працюють у ТРЦ "River Mall" та "Універмаг "Україна". На базі комунальних закладів охорони здоров’я діють мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

Що відомо про ситуацію із захворюванням на грип і коронавірус в Києві та області

У Києві із 6 по 12 березня виявили 1268 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

У Києві захворюваність на СОVІD-19 за період 27 лютого по 6 березня, порівняно із попереднім тижнем, зросла майже удвічі. Натомість спостерігається зниження захворюваності на грип та ГРВІ на 7,8%. Це відбулося за рахунок дітей.

На Київщині з початку вакцинальної кампанії майже 2 млн людей щепилися від COVID-19. Це третій показник серед інших областей України.

В Україні карантин, запроваджений через пандемію коронавірусі, продовжили до 30 квітня 2023 року.

Читайте також

Щеплення від дифтерії, правця, гепатиту В, COVID-19: пояснюють лікарі

На початок