У Києві та Київщині скасували вимкнення електроенергії

У Києві та Київщині скасували вимкнення електроенергії

У Києві та Київщині скасували вимкнення електроенергії
. Київ Фото: Юрій Свиридюк/Суспільне

Стабілізаційні відключення електроенергії — які були застосовані 17 березня у Києві та Київщині — скасовані. Про це повідомили ДТЕК у своєму Telegram.

"Поступово відновлюється електропостачання для всіх жителів столиці та області, тому графіки стабілізаційних відключень 17 березня більше не застосовуються. Ситуація в енергосистемі досі складна, тому слідкуйте за оновленнями", — йдеться у повідомленні.

Світло вимикали у частині Голосіївського, Святошинського, Шевченківського та Солом'янського районів столиці. Також стабілізаційні графіки були застосовані у частині Бучанського, Обухівського та Фастівського районів Київської області.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

16 березня у Києві та області теж були частково застосовані графіки погодинних вимкнень електрики через пошкодження енергосистеми.

14 березня у Києві та області були частково запроваджені стабілізаційні відключення світла. Проте вже ввечері вони були скасовані.

Протягом кількох тижнів "Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії. Тож планові відключення у Києві та області не застосовували.

Читайте також

НКРЕКП оштрафувало компанії ДТЕК у Києві та області

На початок