Ракетна атака на Київ: що відомо про стан постраждалих

Ракетна атака на Київ: що відомо про стан постраждалих

Ексклюзивно
Ракетна атака на Київ: що відомо про стан постраждалих
Наслідки російської атаки на Київ, 9 березня 2023 р. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Внаслідок ракетної атаки РФ на Київ 9 березня постраждало троє людей у Святошинському районі. Медики на місці півтори-дві години надавали їм першу медичну допомогу. Одну жінку з тяжкими травмами госпіталізували. Про це у коментарі Суспільному повідомив завідувач відділення хірургії кисті Святослав Ладоня.

"Тяжкі ушкодження кисті є в однієї жінки. Ушкоджені всі структури. Те, що було ушкоджене — кістки, сухожилля. Все відновлено. Сподіваємось на відновлення її працездатності, на повернення її до нормального життя через декілька місяців", — сказав медик.

Перший етап реабілітації потерпілої пройде у тому ж закладі, де вона перебуває. Це займе декілька тижнів. Другий етап триватиме декілька місяців.

Що відомо про атаку РФ 9 березня в Києві

Вночі та зранку війська РФ здійснили масований обстріл території України за допомогою ракет та дронів. У Києві та області повітряну тривогу оголосили близько першої ночі.

У столиці вибухи пролунали у Святошинському та Голосіївському районах. Як повідомив мер Кличко, через ракетну атаку пошкоджений об'єкт енергетичної інфраструктури. У місті з'явилися перебої з теплопостачанням, а 40% киян залишилися без опалення.

Читайте також

Масований ракетний обстріл 9 березня: що відомо

У Києві поступово відновлюють теплопостачання після ракетного обстрілу

На початок