Поширював російську пропаганду — 60-річний киянин постане перед судом

Поширював російську пропаганду — 60-річний киянин постане перед судом

Поширював російську пропаганду — 60-річний киянин постане перед судом
. Фото: Київська міська прокуратура/Facebook

У Києві викрили 60-річного мешканця, який виправдовував вторгнення Росії в Україну і поширював матеріали на підтримку дій окупантів. Чоловікові вручено підозру.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура у своєму Telegram.

За даними слідства, киянин протягом квітня-липня 2022 року з особистої сторінки у соцмережі поширював пропагандистські матеріали, що містили перекручені історичні домисли про Україну, населення південних та східних регіонів, виправдовувалось утворення квазідержавних формувань "ДНР", "ЛНР".

Поширював російську пропаганду — 60-річний киянин постане перед судом
Один із матеріалів, що поширювався підозрюваним у соцмережах. Фото: Київська міська прокуратура/Facebook

Висновок судової лінгвістичної експертизи підтвердив, що тексти дописів схвалюють збройну агресії РФ проти України, підтримують територіальні посягання країни-агресора на східні та південні області.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 436-2 КК УкраїниВиготовлення, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників. Киянину загрожує позбавлення волі до п’яти років.

За місцем проживання підозрюваного проведено обшук та вилучено мобільний телефон з доказами протиправної діяльності.

Що відомо про викриття фактів поширення антиукраїнських матеріалів

На Київщині судитимуть росіянку, яка заперечувала збройну агресію РФ проти України.

У Києві викрили на антиукраїнській діяльності керівницю одного з відділів судових експертиз СБУ. Жінка систематично проводила серед підлеглих агітаційну роботу в інтересах РФ.

СБУ затримала посадовицю столичного ЦНАПу. Її підозрюють у підтримці та виправданні російської військової агресії проти України.

Судді Північного апеляційного господарського суду Києва повідомили про підозру за антиукраїнську агітацію і підтримку російської військової агресії проти України.

Читайте також

Правоохоронці затримали киянина, який ностальгував за СРСР

На початок