Київська митниця вилучила акумулятори для авто на понад 650 тисяч гривень

Київська митниця вилучила акумулятори для авто на понад 650 тисяч гривень

Київська митниця вилучила акумулятори для авто на понад 650 тисяч гривень
. Автомобільні акумулятори, які вилучили на Київській митниці Фото: Київська митниця/Facebook

Київські митники вилучили автомобільні акумулятори, які намагалися ввезти в Україну, як товар для відновлення енергосистеми. Таким чином фірма хотіла уникнути сплати мита. Про це повідомляє пресслужба Київської митниці у Facebook.

Зазначається, що одне із київських підприємств, заявило до митного оформлення 130 акумуляторів польського виробництва загальною вартістю 656 тис грн. Імпортер їх класифікували як побутові електричні акумулятори, на які поширюються пільги зі сплати податків.

Митники, під час огляду з'ясували, що імпортуються саме автомобільні акумулятори. Це було зазначено на маркуванні товару, така ж інформація містилася і на сайті виробника. Наразі їх вилучили, згідно з протоколом про порушення митних правил.

У митниці нагадують, що тимчасово, на час дії воєнного стану, від оподаткування ввізним митом та ПДВ звільнено низку товарів, однак на автомобільні акумулятори, що класифікуються за кодом УКТ ЗЕД 850710, пільги з оподаткування не поширюються.

Що відомо про діяльність Київської митниці

У двох міжнародних поштових відправленнях з Казахстану на Київській митниці виявили 5 тисяч капсул для схуднення з вмістом психотропної речовини. Препарати прямували від одного відправника з міста Астана до Києва та Чернівців.

Столичні митники виявили у міжнародному поштовому відправленні старовинні знаряддя праці часів ХІІ-XІV століть. Їх намагалися доставити із Київської області до Сполучених штатів Америки.

Наконечник списа V-IVст. до н.е., який є культурною та історичною цінністю, намагалися вивезти за кордон. Його задекларували як інструмент і хотіли переправити до Великобританії.

Київські митники не допустили вивезення за кордон археологічних артефактів часів Русі IX-XIV століть. Елементи давньої зброї — 8 залізних наконечників стріл — виявили в поштовому відправленні без жодних дозвільних документів. Посилка прямувала з Києва до США

Київська митниця запобігла незаконному вивезенню до Польщі 18 цінних старовинних монет, чотири з яких визнано культурною та історичною цінністю, а решта мають історичну цінність.

Київські митники запобігли вивезенню з України старожитностей віком до 300 років. Археологічні знахідки часів пізнього середньовіччя пересилалися як запчастини до сільгосптехніки.

Читайте також

Кияни можуть перевіряти показання лічильника свого будинку та коректність нарахувань — КМДА

У Києві швейцарський художник освітив будівлі "світлом незламності"

В ООН підтримали українську "формули миру", проти РФ анонсували нові санкції. Роковини війни. Онлайн

На початок