У ДТЕК розповіли, як вимикатимуть світло у Києві та області 11 лютого

У ДТЕК розповіли, як вимикатимуть світло у Києві та області 11 лютого

У ДТЕК розповіли, як вимикатимуть світло у Києві та області 11 лютого
. Фото: Єлизавета Серватинська/Суспільне

У НЕК "Укренерго" надали нові обмеження споживання електроенергії на 11 лютого. Доведені ліміти дозволяють застосувати у Києві та Київській області графіки стабілізаційних відключень.

Про це йдеться у повідомленні компанії ДТЕК.

Там зазначили, що в енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак. Споживачів просять вимикати з розеток всі прилади, коли немає світла. Коли електроенергія з’являється, слід вмикати потужні прилади по черзі (обігрівачі, бойлери, електрочайники). Такі дії допоможуть уникнути аварій на мережах, пояснюють енергетики.

Переглянути графіки вимкнень для Києва можна за посиланням. Для області можна знайти тут.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням на Київщині

8 лютого були змінені ліміти споживання електроенергії. Для вимірювання споживання по кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень.

Згідно з графіком "Укренерго", Київщина мала бути зі світлом увесь день 10 лютого, столиця — 17 лютого. Однак через російську повітряну атаку зранку на Київщині 10 лютого застосовували екстрені відключення. Пізніше столиця і область повернулися до стабілізаційних графіків.

Читайте також

Росіяни влучили в обʼєкти енергетичної інфраструктури в 6 областях, почались аварійні відключення — Галущенко

На початок