Киянку засуджено за домашнє насильство над малолітнім сином

Киянку засуджено за домашнє насильство над малолітнім сином

Киянку засуджено за домашнє насильство над малолітнім сином
. Фото: Pexels

Суд виніс обвинувальний вирок 36-річній киянці за домашнє насильство над малолітнім сином. Жінку покарано у виді громадських робіт на строк 240 годин та зобов'язали пройти програму для кривдників протягом 3 місяців. Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з вироком суду, кривдниця протягом тривалого часу вчиняла психологічне домашнє насильство стосовно свого 13-річного сина. Жінка ображала дитину, влаштовувала сварки та застосовувала фізичну силу. 

Раніше кривдниця неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності за систематичне вчинення домашнього насильства щодо інших членів сім’ї, зокрема матері та сестри.

Жінку позбавили батьківських прав. Наразі хлопчик перебуває під опікою бабусі.

Що відомо

Вихователька дитячого будинку у Фастівському районі на Київщині, катувала 9-річну та 11-річну дівчаток. На тілі меншої виявили січені рани. Такі методи "виховання" у цьому закладі застосовувались вже не вперше.

У Білій Церкві на Київщині 25-річний хлопець напав на двох 12-річних дітей та намагався завдати їм шкоду. Їх спробував захистити перехожий, проте отримав від кривдника кілька пострілів.

Читайте також

В Обухові відновлюють дитсадочок, який постраждав від російської атаки 26 січня

На початок