В Обухові відновлюють дитсадочок, який постраждав від російської атаки 26 січня

В Обухові відновлюють дитсадочок, який постраждав від російської атаки 26 січня

В Обухові відновлюють дитсадочок, який постраждав від російської атаки 26 січня
. Дитсадочок в Обухові, який постраждав під час російської масованої атаки 26 січня 2023 року Фото: КОВА

В Обухові відновлюють заклад дошкільної освіти, що постраждав під час російської масованої атаки 26 січня. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент освіти і науки.

Зазначається, що станом на 7 лютого в закладі, за кошти міського бюджету, замінюють пошкоджені вікна, встановлюють склопакети, виконують штукатурні роботи. Персонал закладу готує відремонтовані приміщення до відновлення освітнього процесу.

"Наразі дошкільнята, які навчалися в цьому закладі освіти, тимчасово відвідують інші садки Обухівської громади",— йдеться у повідомленні.

В адміністрації зауважили, що до пошкоджень заклад працював у змішаному форматі. Очне навчання проводили, оскільки садочок має облаштоване сучасне укриття. Навчалися у закладі близько 300 дітей.

Що відомо про заклади освіти Києва і області

У Київській області протягом тижня 11 дитячих садочків відновили роботу в очному форматі. Це стало можливим завдяки облаштованим укриттям. Вони є в трьох садках Козинської громади, чотирьох садках Калинівської громади, по одному садку в Глевахівській, Фастівській, Зазимській, Маловільшанській громадах.

Станом на 30 січня 90% шкіл на Київщині відновили навчання в очному та змішаному форматах, 10% – працює дистанційно. Раніше ж офлайн навчалися 86% шкіл. Оскільки у школах облаштовують дедалі більше укриттів, це допомогло перевести більшість школярів на очну форму навчання

23 січня учні 507 шкіл Київської області повернулися за парти після зимових канікул.

Станом на січень 2023 року в Київській області сховища є в 895 школах і садочках. Укриття, забезпечені Wi-fi, працює генератор, є необхідні запаси води, гігієнічні засоби та аптечки. 81 школа області працює дистанційно, адже там поки не облаштовані укриття.

Восени через ракетні обстріли навчальні заклади на Київщині кілька разів переходили з "дистанційки" на очне навчання.

Зимові канікули в київських школах почалися за графіком і тривали по 27 січня 2023 року. Про це повідомив столичний голова Віталій Кличко. У цей час школи обігрівали в мінімальному режимі для підтримки системи опалення. Учителі, за бажанням, могли піти на час канікул в оплачувану відпустку.

Через проблеми з електроенергією у столичних школах з 28 листопада 2022 року в режимі офлайн навчатимуться у світловий проміжок дня — із 09:00 до 16:00.

Читайте також

У Броварах повернули землю для будівництва дитсадочка. Суд задовольнив позов

Укренерго змінює ліміти. Коли у Києві та області світло не вимикатимуть

Провалився під лід: 9-річний хлопчик загинув на водоймі на Київщині

Президент їде в Британію, у ФРН схвалили постачання Україні 178 танків Leopard 1. 350 день війни. Онлайн

На початок