У Бучі тепер є американське місто-партнер

У Бучі тепер є американське місто-партнер

У Бучі тепер є американське місто-партнер
. Фото: Анатолій Федорук / Telegram

Місто Олбані (столиця штату Нью-Йорк) стало першим американським містом-партнером Бучі на Київщині. Про це повідомляє міський голова Бучі Анатолій Федорук.

Він підписав угоду про співробітництво і партнерство з міським головою Кейті Шієн під час офіційного візиту до США. У ній домовились про обмін досвідом між містами у сферах освіти, медицини та на управлінському рівні.

У Бучі з’явилось перше американське місто-партнер
Фото: Анатолій Федорук / Telegram

"Пані Шієн висловила неймовірну підтримку бучанцям і Україні, наголосивши, що ми точно не самі в цій нічим не спровокованій війні", — зазначив Федорук.

Що відомо

Італійське місто Бергамо, яке є містом-побратимом Бучі Київської області, профінансує створення 11 "пунктів незламності".

У Бучу на Київщині прибула гуманітарна допомога з німецького міста-побратима Бергіш Гладбах. Зокрема, доставлені дві вантажівки товарів з амуніцією й технікою для комунальних служб міста, а також святковими пакунками для дітей.

Наприкінці листопада литовське місто Паланга передало 5 потужних генераторів для Бучі Київської області. Усі генератори встановлять на об’єкти критичної інфраструктури.

Читайте також

Кулеба назвав пріоритети України на Мюнхенській безпековій конференції

Ірпінь та Маямі офіційно стали містами-побратимами — Маркушин

На початок