Справа про закупівлю неякісних рентгенівських апаратів для Києва дійшла до суду

Справа про закупівлю неякісних рентгенівських апаратів для Києва дійшла до суду

Справа про закупівлю неякісних рентгенівських апаратів для Києва дійшла до суду
. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

У Києві судитимуть керівника приватної фірми за фактом розкрадання бюджетних коштів під час постачання медичного обладнання для столичних лікарень. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Незаконну оборудку викрила Служба безпеки України. Як з’ясувало слідство, у листопаді 2019 року між Департаментом охорони здоров’я Київської міськдержадміністрації та приватним підприємством було укладено договір про постачання трьох рентгенівських апаратів для медичних закладів Києва на загальну суму близько 25 млн гривень.

Однак у процесі експлуатації виявилось, що закуплені апарати мають дефекти, не можуть робити рентгенівські знімки і їх друкувати. Відповідно до висновку економічної експертизи, Департаменту охорони здоров’я КМДА завдано збитків у розмірі близько 13 млн гривень.

З метою відшкодування збитків, майно керівника фірми арештоване. Під час розслідування справи з’ясувалося, що кінцевими власниками підприємства, що закупило неякісне медобладнання, є громадяни Росії. Обвинувальний акт за ч. 5 ст. 191 КК УкраїниПривласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні скеровано до суду. Організатору схеми загрожує позбавлення волі терміном від семи до дванадцяти років.

Викриття правопорушення здійснювалося за матеріалами Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансування тероризму СБУ.

Що відомо про про розтрату бюджетних коштів у Києві та області

Фахівці Голосіївської окружної прокуратури Києва повідомили про підозру начальниці Управління освіти районної державної адміністрації столиці. Її підозрюють у привласненні бюджетних коштів. Вона закупила 17 генераторів за завищеною ціною.

Бучанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно незаконного привласнення майже півмільйона гривень бюджетних коштів Коцюбинської селищної ради.

Прокурори Бориспільської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора товариства з обмеженою відповідальністю. Його підозрюють у привласненні понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів під час ремонту пологового будинку.

Читайте також

Привласнили понад 1,5 млн грн. На Київщині судитимуть інспектора і підрядника

На початок